Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

SONEL S.A.

SONEL S.A.

Stargardzka 10

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Jenkins

  • GitLab

Mile widziane

  • ISTQB

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, akceptacyjnych

  • Testowanie aplikacji desktopowych, mobilnych jak i systemów wbudowanych

  • Branie czynnego udziału w projektowaniu, wytwarzaniu i ocenie użyteczności oprogramowania

  • Tworzenie, utrzymywanie i analizowanie strategii, planów oraz scenariuszów testowych

  • Zarządzanie narzędziami do raportowania błędów

Nasze wymagania

  • Masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znasz metodyki testowania manualnego oraz posiadasz wiedzę z zakresu kontroli jakości oprogramowania

  • Posiadasz umiejętność posługiwania się narzędziami wspomagającymi proces testowania (JIRA, Jenkins, GitLab)

  • Władasz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w automatyzacji testów

  • Znajomość zagadnień ISTQB

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole, z którym po godzinach pobiegniesz w sztafecie lub wyskoczysz na miasto

  • Pakiet benefitów oraz elastyczny czas pracy

  • Możliwość nauczenia się zarządzania projektami z wykorzystaniem metod CCPM i Agile

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy