Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TestArmy Group to spółka specjalizująca się w obszarze testowania oprogramowania tj. aplikacji, systemów i stron internetowych naszych klientów. W ramach współpracy, przeprowadzamy testy funkcjonalne, sprawdzamy poziom bezpieczeństwa, wykonujemy badania z użytkownikami. Słowem, robimy wszystko, aby klienci podnieśli jakość swoich produktów i uniknęli sytuacji typu „wfio” .

    W skład naszego zespołu wchodzą: Testerzy, specjaliści QA, Inżynierowie Testów, Analitycy, Scrum Masterzy i specjaliści UX. Razem, nie tylko realizujemy biznesowe projekty, ale także edukujemy i rozwijamy branżę testerską.

    Poszukujemy specjalisty, który będzie odpowiedzialny za jakość tworzonych aplikacji naszych klientów, szczególnie zagranicznych.
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Testowanie statyczne (np. analizowanie dokumentacji i architektury rozwiązań IT)
    • Projektowanie testów (m.in. przygotowywanie przypadków testowych i scenariuszy)
    • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
    • Przygotowywanie raportów z testów
    • Współpraca z testerami i deweloperami w zespole projektowym na wszystkich etapach rozwoju produktu

    Poszukiwane kompetencje:

    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – A2/B1
    • Minimum roczne doświadczenie w testowaniu
    • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania, najlepiej poparta certyfikatem ISTQB
    • Znajomość metod testów funkcjonalnych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Chęć podnoszenia kwalifikacji
    • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie

    Oferujemy:

    • Udział w wielu ciekawych projektach
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Możliwość rozwoju i nabycia nowych kompetencji
    • Umowa o pracę (opcjonalnie umowa zlecenie, B2B)
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez spółkę
    • Elastyczny czas pracy
    • Komfortowe warunki pracy w biurze we Wrocławiu
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Dofinansowanie do pakietu sportowego
    • Pyszną kawę, świeże owoce i niebanalne eventy firmowe.