Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

SMARTWAREO firmie

  • Strzegomska 140A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SMARTWARE

Strzegomska 140A

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • TestLink

  • XML

Mile widziane

  • Ranorex

  • SoapUI

  • Selenium

O projekcie

Poszukujemy osób do nowych zespołów testowych. Zespoły będą się zajmował testowaniem manualnym i automatycznym innowacyjnych aplikacji bankowych dla dużej międzynarodowej instytucji finansowej.

Jesteś osobą dokładną i lubiącą wyzwania? Chcesz się sprawdzić w innowacyjnym projekcie?

Ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz analizował funkcjonalność aplikacji i projektował scenariusze testowe

  • Będziesz wykonywał scenariusze testowe

  • Będziesz tworzył raporty z wykonanych testów

  • Będziesz współtworzył rozwiązania automatyzujące testy

  • Będziesz identyfikował i rejestrował wykryte błędy

  • Będziesz raportował ryzyka

  • Będziesz dokumentował wyniki testów

  • Będziesz współpracował z zespołami analityków systemowych i deweloperami

Nasze wymagania

  • Doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości narzędzi JIRA i TestLink

  • Łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole

  • Wiedza z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania

  • Znajomość SQL oraz relacyjnych bazy danych

  • Znajomości XML

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Ranorex, SoapUI, Selenium) oraz obiektowego lub skryptowego języka programowania

  • Umiejętność logicznego wyciągania wniosków (sprawne radzenie sobie z nowymi zagadnieniami/problemami)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia

  • Możliwości rozwoju

  • Długoterminową perspektywę współpracy

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

SMARTWARE

Nasz Zespół to ambitni, kreatywni, wspierający się ludzie. Dołącz do nas!

Więcej na naszej stronie: www.smartware.pl

Przewiń do profilu firmy