Oferta pracy

Tester Oprogramowania

Pumox GmbH

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • GitLab

  • Postman

  • Selenium

O projekcie

Cel biznesowy projektu

Projekt webowy z obszaru Business Intelligence z funkcjonalnościami CRM, wspierający codzienną pracę agentów nieruchomości logistycznych, zajmujący centralne miejsce w organizacji klienta.

O kliencie

* Wiodąca niemiecka firma pośrednicząca w wynajmie i sprzedaży nieruchomości logistycznych dla największych koncernów na rynku

* Ponad 100 pracowników w 14 oddziałach będących aktywnymi użytkownikami systemu

Opis techniczny projektu

Innowacyjny w skali branży system BI z funkcjonalnościami CRM, integrujący się z wieloma platformami internetowymi i systemami zewnętrznymi, aktywnie rozwijany oraz z dużą perspektywą rozwoju.

Użyte technologie w projekcie

Backend:

* Język: C# 7.0 - przechodzimy na C# 9.0

* Framework: .NET Framework 4.8 - przechodzimy na .NET 5

* Ważniejsze biblioteki: NHibernate, Dapper, MediatR

* Baza danych: MSSQL

* Główne wzorce architektoniczne/programowe: DDD, CQRS

* API oraz komunikacja pomiędzy usługami oparta o gRPC, SOAP

* Część architektury oparta o mikrousługi

Testy:

* NUnit, Rhino.Mocks (tylko starsze testy), Moq, Selenium

Frontend:

* ASP.NET MVC 5 - przechozimy na ASP.NET Core 5 MVC

* HTML, CSS3, JavaScript - w przyszłości TypeScript, Bootstrap 4/5

Styl pracy w projekcie:

* Zespół 6-osobowy, pracujący w SCRUM-ie

* Bardzo dobra atmosfera oraz wzajemne wsparcie

* Pomysły zespołu nie lądują w "zamrażarce", tylko są aktywnie konsultowane z klientem i wprowadzane w życie

* Płaska hierarchia i krótkie ścieżki decyzyjne

* Projekt jest pod stałą opieką doświadczonego architekta

Twój zakres obowiązków

  • Manualne testowanie aplikacji webowych

  • Przygotowywanie scenariuszy testowych

  • Raportowanie wyników testów

  • Pisanie testów automatycznych w oparciu o Selenium

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku testera (min. 2-letnie)

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Doświadczenie w branży IT, w tym znajomość pojęć technicznych

  • Umiejętności analityczne i techniczne, pozwalające efektywnie współpracować z programistami przy realizacji zadań

  • Umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy oraz dążenia do realizacji wyznaczonych celów

  • Znajomość Selenium i wzorca projektowego POM (Page Object Model)

  • Podstawowa znajomość dowolnego obiektowego języka programowania

Podział czasu pracy
60%

Testy manualne

20%

Testy automatyczne (Selenium)

20%

Raportowanie wyników testów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • graphic designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca w profesjonalnym zespole scrumowym

  • Udział w ambitnym projekcie międzynarodowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • 20 dni płatnego urlopu

  • Praca w biurze w Kaliszu lub praca zdalna

  • Opcjonalny sprzęt: laptop, stacja dokująca oraz dwa monitory

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Pumox GmbH

Pumox GmbH jest firmą programistyczną z Kassel (Niemcy), specjalizującą się w realizacji nieszablonowych rozwiązań w zakresie tworzenia stron internetowych oraz aplikacji biznesowych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych celów.

Lubimy kreatywną współpracę, więc nie uświadczysz u nas wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Jeśli pasjonujesz się oprogramowaniem, a nadto chcesz mieć realny wpływ na projekt, to będzie nam miło powitać Cię w naszych szeregach.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.