Tester

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Pion Rozwoju i Utrzymania Oprogramowania Asseco Data Systems świadczy usługi związane z tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla Klienta. Zapewnia zespoły analityków, projektantów, programistów, testerów, architektów systemu i kierowników projektu, dysponujących doświadczeniem w tworzeniu, rozwoju i modyfikacji oraz integracji i utrzymania oprogramowania. Zastosowane technologie oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra, pozwalają na świadczenie usług w zakresie zaawansowanych systemów big data.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie danych testowych,

  • wykonywanie testów, wykrywanie i zgłaszanie defektów,

  • pisanie testów automatycznych serwisów (w tym integracyjnych),

  • pisanie testów automatycznych frontend,

  • rozwijanie narzędzi testowych,

  • współpraca z kierownikami projektów, analitykami i developerami,

  • współudział w rozwijaniu środowiska testowego.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne),

  • doświadczenie: Programista Testów: min. 4 lata, Tester: min. 2 lata, Młodszy Tester: nie wymagane,

  • znajomość języka angielskiego (techniczna – dokumentacja),

  • znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux),

  • wiedza z zakresu testowania oprogramowania,

  • umiejętność pisania skryptów powłoki (Linux / Windows),

  • znajomość SQL,

  • znajomość narzędzi i bibliotek wspomagających automatyzację testów (RestAssured, SoapUI, Selenium webDriver etc),

  • znajomość języków programowania (JAVA),

  • znajomość XML, Web Services,

  • pracowitość, kreatywność, sumienność, komunikatywność.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi do CI / CD / CT,

  • znajomość narzędzi wspierających rozwój oprogramowania (JIRA, GIT, SVN),

  • certyfikat ISTQB,

  • znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,

  • system motywacyjny,

  • home office,

  • narzędzia pracy,

  • współpracę z ekspertami,

  • dzielenie się wiedzą,

  • ciekawe projekty,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • opiekę zdrowotną,

  • kartę sportową,

  • fundusz kulturalny,

  • dofinansowanie wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.

Przewiń do profilu firmy