Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester / Programista Testów Automatycznych

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.O firmie

  • Wrocławska 7, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.

Wrocławska 7

Radom

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • testy manualne systemów/modułów

  • projektowanie, tworzenie oraz uruchamianie testów automatycznych

  • tworzenie strategii testów automatycznych

  • budowanie środowiska testowego

  • analizę wykonywanych testów

  • kreowanie nowych lub rekomendowanie zmian dla istniejących rozwiązań w celu zwiększenia efektywności procesów,

  • współpracę z przedstawicielami innych obszarów w firmie przy opracowaniu kierunków zmian, definiowaniu potrzeb i wymagań,

  • wsparcie kadry zarządzającej i liderów obszarów w osiąganiu celów biznesowych,

  • raportowanie przebiegu i postępów działań do przełożonego.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (min.B2) warunek konieczny,

  • znajomość Java/Python/Selenium,

  • znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux,

  • znajomość sieci komputerowych,

  • testowaniu manualnym,

  • budowanie testów automatycznych DevOps, Agile,

  • certyfikat ISTQB będzie dodatkowym atutem,

  • samodzielność w działaniu, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • skuteczność w znajdywaniu rozwiązań,

  • pasja w działaniu i otwartość na nowe wyzwania,

  • (czynne) prawo jazdy kat. B.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju – nowatorskie i prestiżowe projekty, praca z doświadczonym i ambitnym zespołem R&D, możliwości rozwoju i realizacji nie tylko w podstawowym obszarze odpowiedzialności, możliwość ponoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych, dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia – naszym pracownikom, oprócz wynagrodzenia adekwatnego do odpowiedzialności i kompetencji, zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro oraz bezpłatne parkingi dla samochodów i rowerów,

  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje bardzo dobra atmosfera pracy i wysokie standardy etyczne,

  • benefity pozapłacowe m.in.: ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do kart sportowych, bilety na wydarzenia kulturalne, atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zakłady Automatyki KOMBUD SA to lider krajowego rynku i wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sterowania ruchem kolejowym. Właśnie powiększamy nasz zespół i poszukujemy ludzi, którzy tak jak my mierzą w najwyższe cele!

Przewiń do profilu firmy