Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Programista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Studiujesz zaocznie lub na ostatnich semestrach studiów dziennych, na kierunkach takich jak sieci komputerowe, radiokomunikacja, telekomunikacja, elektronika, informatyka? Jesteś dyspozycyjny(a)  co najmniej 4 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek)? Interesuje Cię telekomunikacja oraz nowe technologie IT? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe lub rozwijać obecne pracując przy ciekawych projektach?

    To właśnie Ciebie szukamy!!!

    TESTER PROGRAMISTA
    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łubinowa
    nr. ref: W/MLTP

    TWOJE ZADANIA:

    • Przygotowywanie aplikacji webowych wspomagających codzienną pracę zespołu
    • Automatyzacja testów tworzonych aplikacji
    • Testowanie urządzeń oraz aplikacji webowych i mobilnych

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wiedza (podstawowa) z zakresu programowania oraz implementowania baz danych tj. Python, SQL, C/Java, HTML/CSS/jQuery/JavaScript/Angular
    • Preferowani studenci kierunków studiów - telekomunikacja, elektronika, informatyka
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
    • Dyspozycyjność w wymiarze 4-5 dni w tygodniu

    Szukamy testerów-programistów, którzy:

    • Są osobami dokładnymi i szczegółowymi podczas wykonywania powierzonych obowiązków
    • Są sumienni, samodzielni; sprawnie organizują swoją pracę
    • Są pomysłowi, potrafią wyciągać trafne wnioski i proponować ciekawe rozwiązania

    OFERUJEMY:

    • Pracę przy innowacyjnych projektach
    • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji we współpracy z doświadczonymi Specjalistami
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy
    • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną w oparciu o umowę zlecenie

    Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, prześlij do nas swoje CV
    za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie (03-878), ul. Łubinowa 4a. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne."