Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester QA

EUVIC Sp. z o.oO firmie

4 5006 700 brutto / mies.

EUVIC Sp. z o.o

Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 39a

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • UI

  • testy manualne

  • testy automatyczne

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie skryptów testowych

  • Testowanie poszczególnych komponentów aplikacji i raportowanie błędów

  • Przeprowadzanie testów manualnych UI

  • Przeprowadzanie testów automatycznych

  • Testy API

  • Współpraca z zespołem developerskim

  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów testowych

  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji biznesowych

  • Umiejętności testowania oraz rozumienia reguł biznesowych

  • Umiejętności opracowywania i korzystania z dokumentacji technicznych

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów

  • Znajomości podstaw baz danych i umiejętność pisania prostych zapytań SQL

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

  • Umiejętność analitycznego myślenia, spostrzegawczości i dociekliwości

  • Komunikatywność w pracy z zespołem developerskim, jak również z zespołem klienta

  • Zaangażowanie i kreatywność

  • Chęć szkolenia się

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Postman / SoapUI / Swagger

  • Doświadczenie przy projektach prowadzonych metodami zwinnymi (MS Agile, SCRUM)

  • Znajomość środowisk VisualStudio lub VisualStudio Code

  • Doświadczenie w pracy z TFS / MS DevOps

  • Znajomość zagadnień CI / CD

  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych

  • Certyfikat ISTQB

To oferujemy

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach.

  • Możliwość zdobycia certyfikatów

  • Bogaty pakiet socjalny ( min. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet)

  • Pełną elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (UoP, B2B, UZ, UDz)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Karta Benefit MultiSport

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Grupa Technologiczna Euvic skupia firmy informatyczne z całej Polski i zatrudnia ponad 2000 specjalistów. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to kilkaset różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy technologie takie jak Java, .Net, JS, AWS, AZURE. Nasze projekty to zarówno rozwiązania desktopowe, jak również systemy webowe, czy aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy osobę elastyczną i otwartą na współpracę z innymi zespołami w ramach grupy firm.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl