Ta oferta pracy jest nieaktualna od 302 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester - Serwisant Laptopów-Notebooków - Elektronik

  • Piekary Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Szanowni Państwo, jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT, zajmujemy się dystrybucją szerokiej gamy sprzętu elektronicznego. Między innymi laptopów (notebooków oraz netbooków), tabletów oraz pozostałej elektroniki użytkowej na terenie Polski oraz pozostałych państw członkowskich UE.

    Tester - Serwisant Laptopów - Notebooków - Elektronik
    Miejsce pracy: Piekary Śląskie
    Region: śląskie
    TS
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do powiększającego się grona naszych testerów notebooków. Kandydaci będą odpowiedzialni za diagnozę oraz usuwanie usterek  w w/w urządzeniach. Jeśli pasjonuje Cię elektronika i nowości technologiczne, jeśli stawiasz na rozwój osobisty, to jest to idealna praca dla Ciebie.

    Wymagania:

    • Mile widziani absolwenci lub studenci kierunków technicznych
    • Faworyzowane będą osoby z doświadczeniem pracy w serwisie sprzętu elektronicznego (laptopy, smartfony, pozostałe urządzenia elektroniczne)
    • Chęć uczenia się i rozwoju osobistego oraz zawodowego.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość podstaw elektroniki
    • Znajomość obsługi multimera, oscyloskopu
    • Mile widziane osoby z doświadczeniem w lutowaniu układów elektrycznych np. SMD
    • Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7, Windows 8, Windows 10
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Pracę z nowoczesnymi technologiami
    • Wdrożenie + szkolenie
    • Stały rozwój
    • System szkoleń
    • Pracę od zaraz
    • Długofalową współpracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość awansu
    • Benefit system

    Prosimy o przesłanie AKTUALNEGO CV ZE ZDJĘCIEM.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).