Tester - Serwisant Laptopów-Notebooków - Elektronik

  • Piekary Śląskie, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-11-22
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-12-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Szanowni Państwo, jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT, zajmujemy się dystrybucją szerokiej gamy sprzętu elektronicznego. Między innymi laptopów (notebooków oraz netbooków), tabletów oraz pozostałej elektroniki użytkowej na terenie Polski oraz pozostałych państw członkowskich UE.

Tester - Serwisant Laptopów - Notebooków - Elektronik
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Region: śląskie
TS
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do powiększającego się grona naszych testerów notebooków. Kandydaci będą odpowiedzialni za diagnozę oraz usuwanie usterek  w w/w urządzeniach. Jeśli pasjonuje Cię elektronika i nowości technologiczne, jeśli stawiasz na rozwój osobisty, to jest to idealna praca dla Ciebie.

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci lub studenci kierunków technicznych
  • Faworyzowane będą osoby z doświadczeniem pracy w serwisie sprzętu elektronicznego (laptopy, smartfony, pozostałe urządzenia elektroniczne)
  • Chęć uczenia się i rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość podstaw elektroniki
  • Znajomość obsługi multimera, oscyloskopu
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w lutowaniu układów elektrycznych np. SMD
  • Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Wdrożenie + szkolenie
  • Stały rozwój
  • System szkoleń
  • Pracę od zaraz
  • Długofalową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu
  • Benefit system

Prosimy o przesłanie AKTUALNEGO CV ZE ZDJĘCIEM.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się