Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester | Specjalista ds. Testów Oprogramowania

OMECON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Zeusa 47, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zeusa 47

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JMeter

  • SQL

  • WebServices

Mile widziane

  • ISTQB

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wytworzenia określonego oprogramowania zgodnie z założoną funkcjonalnością i zakresem w zdefiniowanym czasie

  • Dbałość o wysoką jakość i wydajność tworzonych produktów

  • Dążenie do poprawy efektywności poprzez podnoszenie własnych umiejętności i kompetencji, poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz poszukiwanie rozwiązań

  • Dzielenie się wiedzą w zespole oraz korzystanie z know-how bardziej doświadczonych członków zespołu, w tym wypracowanych najlepszych praktyk (Best Practices)

  • Dbałość o pozytywne relacje i efektywną współpracę zespołową w organizacji, a także o dobry wizerunek firmy

  • Wykonywanie testów oprogramowanie tworzonego przez spółkę, w tym testy manualne, automatyczne, funkcjonalne, niefunkcjonalne

  • Opracowywanie przypadków testowych i scenariuszy testowych

  • Przygotowywanie środowiska testowego

  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i materiałów szkoleniowych

  • Czynny udział w pracach zespołu projektowego

  • Aktywne planowanie działań oraz ich skuteczna realizacja

  • Monitorowanie postępów pracy własnej, dobra jej organizacja i efektywne zarządzanie czasem

  • Raportowanie efektów swojej pracy

  • Dbanie o dobrą współpracę z członkami zespołu

Nasze wymagania

  • Znajomość metodologii testowania oprogramowania

  • Znajomość JMeter

  • Znajomość SQL, WebServices (SOAP, REST)

  • Umiejętność obsługi dowolnego bugtrackera

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów

  • Sumienność i wytrwałość

  • Aktywny i pozytywny kontakt interpersonalny

  • Umiejętność planowania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne

  • Certyfikat ISTQB lub Znajomość sylabusa ISTQB

  • Znajomość notacji UML

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Nowoczesne i klimatyzowane biuro

  • Wysoka jakość narzędzi pracy

  • Umowa o pracę lub kontrakt

  • Wynagrodzenie zależne od poziomu kompetencji i wykonywanych zadań

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze (40h tygodniowo) obejmujące dni wolne i urlop

  • Elastyczne godziny pracy i warunki pracy

  • Komercyjna opieka medyczna

  • Karta sportowa multisport

  • Zajęcia językowe z native speakers

  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach

  • Miła atmosfera

  • Współpraca z ambitnym i profesjonalnym zespołem ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą - wewnętrzny mentoring

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Omecon jest dynamicznie rozwijającym się polską firmą. Specjalizuje się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

Wraz z poszerzaniem działalności spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasją, potencjałem i warsztatem programistycznym, które chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe w tym obszarze, jednocześnie integrując się w ramach naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy