Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester SQL/ETL

Billennium S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 3 za granicą - biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

ZADANIA

  • Przeprowadzanie testów bazy danych
  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Raportowanie błędów (Jira, HP ALM)
  • Udział w przygotowywaniu oraz prowadzeniu testów UAT

WYMAGANIA

  • Min. 2 lat doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych
  • Dobrej znajomości SQL i umiejętności testowania za pomocą zapytań,
  • Doświadczenia w testach integracyjnych, akceptacyjnych, automatycznych mile widziane
  • Doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testowych
  • Znajomości TFS/ HP ALM/ HP Quality Center
  • Doświadczenia w pracy w środowisku Agile
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość procesów i dokumentacji ETL - będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w testowaniu rozwiązań BI - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Informatica Power Center/Talend – będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B)
  • Możliwość pracy w modelu częściowo zdalnym
  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym

Ogłoszenie archiwalne