Oferta pracy

Tester Systemów Informatycznych

Benefit Systems S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

  • AIO

  • SQL

  • WebService

  • Postman

  • SoapUI

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Branie aktywnego udziału w projektach w zakresie testów aplikacji opartych o technologie webowe oraz mobilne,

  • Przygotowywanie i prowadzenie testów UAT,

  • Projektowanie scenariuszy dla testów systemowych i integracyjnych,

  • Wspieranie programistów w analizie i naprawie defektów,

  • Praca związana z oprogramowaniem Atlassian (JIRA, Confluence, AIO),

  • Konfigurowanie i utrzymanie środowiska testowego,

  • Przygotowywanie danych testowych,

  • Wspieranie Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień,

  • Komunikacja z klientem wewnętrznym, aby upewnić się, że oprogramowanie odpowiada potrzebom klienta i zapewnienie wsparcia w pisaniu scenariuszy UAT i ich realizacji,

  • Uczestniczenie w cyklu rozwoju oprogramowania jako część zespołu Scrumowego.

Nasze wymagania

- Możesz się pochwalić co najmniej 2 letnim doświadczeniem pracy w testowaniu aplikacji i raportowaniu błędów?

- Masz doświadczenie we współpracy z interesariuszami, w tym z dostawcami zewnętrznymi przy tworzeniu rozwiązań informatycznych?

- Zajmowałeś/aś się przeglądami wymagań i projektowaniem scenariuszy testowych?

- Wiesz jak tworzyć zapytania w języku SQL?

- Wiesz czym jest protokół http i https?

- Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy z WebService, SoapUI, Postman?

- Brałaś/eś udział w projektach informatycznych wytwarzanych zwinnymi metodykami?

Odpowiedziałaś/Odpowiedziałeś twierdząco na większość z pytań?

Nie czekaj, Aplikuj !

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz,

  • Ustalimy dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B),

  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,

  • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze,

  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,

  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,

  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

  • Jeśli jesteś długodystansowcem, czas na finisz – zaaplikuj :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • planszoteka

Benefit Systems – twórca programu MultiSport

WySTARTuj z Nami !

Przewiń do profilu firmy