Logo Pracuj.pl

Tester systemów infotainment

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów poszczególnych komponentów (np. Display) i funkcji (np. ADAS – Advanced Driver Assistance Systems) w samochodzie
  • Analizowanie wyników testów
  • Analizowanie odchyleń zachowania pojazdu w stosunku do specyfikacji
  • Opisywanie błędów w systemie
  • Przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w testowaniu bądź rozwoju oprogramowania w branży motoryzacyjnej – zdobyte również w postaci niekomercyjnej podczas studiów/kursów/praktyk
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka programowania Python
  • Mile widziana znajomość tematyki magistral komunikacyjnych CAN, CAN FN itp.

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Pracę u naszego klienta – międzynarodowego centrum R&D działającym w branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek wakacyjny
  • Możliwość przystąpienia do pakietów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach
  • Elastyczne godziny pracy i opcję homeoffice

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Aktualne oferty pracodawcy
TSW/MP/0822

Tester systemów infotainment, Wrocław