Oferta pracy

Tester Systemów IT

Logifact Systems Sp. z o.o.O firmie

Logifact Systems Sp. z o.o.

Migdałowa 4

Warszawa

Logifact-Systems Sp. z o.o.

Jesteśmy niezależną firmą dostarczającą wyspecjalizowane systemy informatyczne oraz rozwiązania koncepcyjne wspierające logistykę przedsiębiorstw. W naszej działalności ściśle koncentrujemy się na projektowaniu, wytwarzaniu oraz wdrażaniu systemów informatycznych w celu usprawnienia zarządzania, funkcjonowania i zwiększenia skuteczności logistyki. Systemy logifact® znajdują uznanie na rynku a firma po ponad 20 latach na rynku jest postrzegana jako jeden z wiodących producentów systemów klasy WMS oraz renomowany projektant logistyczny.

Współpracujemy zarówno z dużymi międzynarodowymi koncernami jak i z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do grona naszych klientów należy już ponad 100 firm handlowych, produkcyjnych oraz operatorów logistycznych świadczących usługi 3PL (http://logifact.pl/klienci/).

Zadania:

  • testowanie oprogramowania pod kątem zgodności z wymaganiami·
  • wykonywanie manualnych testów funkcjonalnych·
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • rozwój w kierunku automatyzacji testów
  • możliwe przeprowadzanie symulacji i testów automatycznych
  • opanowanie biegłej znajomości naszych systemów informatycznych·
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • udział w rozwoju produktów firmy
  • udział w tworzeniu nowych produktów
  • możliwy aktywny udział w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów
  • możliwość prowadzenia prac rozwojowych
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe z kierunków logistyka i/lub informatyka, studenci w trakcie studiów mogący pogodzić pracę z nauką lub osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży logistycznej oraz informatycznej lub jednej z nich, gotowość do rozwoju w tych dziedzinach
  • znajomość zagadnień z dziedziny testowania systemów informatycznych
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z MSSQL oraz podstawowa znajomość SQL/T-SQL
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość narzędzi do testowania oraz umiejętność automatyzowania testów
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • możliwość szkolenia w kierunku programowanie
  • stabilną prace w firmie o wiodącej pozycji na rynku oprogramowania dla logistyki (ponad 20 lat)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B
  • możliwość udziału w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szansa nauki od najlepszych wsparcie doświadczonego zespołu
  • benefity i opieka medyczna
  • pracę w młodym zespole
  • praca w biurze w centrali firmy w Warszawie
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie próbnym)
  • możliwość udziału w projektach wdrożeniowych dla znanych marek
Prosimy o przesłanie CV ew. listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej informacji:
"Zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy