Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Systemów IT

Logifact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • T-SQL

  • MSSQL

  • TestLink

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • testowanie oprogramowania pod kątem zgodności z wymaganiami

  • wykonywanie manualnych testów funkcjonalnych

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

  • rozwój w kierunku automatyzacji testów

  • możliwe przeprowadzanie symulacji i testów automatycznych

  • opanowanie biegłej znajomości naszych systemów informatycznych

  • udział w projektach wdrożeniowych

  • sporządzanie dokumentacji oprogramowania

  • udział w rozwoju produktów firmy

  • udział w tworzeniu nowych produktów

  • możliwy aktywny udział w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów

  • możliwość prowadzenia prac rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z kierunków logistyka i/lub informatyka, studenci w trakcie studiów mogący pogodzić pracę z nauką lub osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży logistycznej oraz informatycznej lub jednej z nich, gotowość do rozwoju w tych dziedzinach

  • znajomość zagadnień z dziedziny testowania systemów informatycznych

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z MSSQL oraz podstawowa znajomość SQL/T-SQL

  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość narzędzi do testowania oraz umiejętność automatyzowania testów

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość szkolenia w kierunku programowanie

  • stabilną prace w firmie o wiodącej pozycji na rynku oprogramowania dla logistyki (ponad 20 lat)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B

  • możliwość udziału w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość udziału w projektach wdrożeniowych dla znanych marek

  • szansa nauki od najlepszych wsparcie doświadczonego zespołu

  • benefity i opieka medyczna

  • pracę w młodym zespole

  • praca w biurze w centrali firmy w Warszawie

  • możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie próbnym)

Logifact Systems Sp. z o.o.

Jesteśmy niezależną firmą dostarczającą wyspecjalizowane systemy informatyczne oraz rozwiązania koncepcyjne wspierające logistykę przedsiębiorstw. W naszej działalności ściśle koncentrujemy się na projektowaniu, wytwarzaniu oraz wdrażaniu systemów informatycznych w celu usprawnienia zarządzania, funkcjonowania i zwiększenia skuteczności logistyki. Systemy logifact® znajdują uznanie na rynku a firma po ponad 20 latach na rynku jest postrzegana jako jeden z wiodących producentów systemów klasy WMS oraz renomowany projektant logistyczny.

Współpracujemy zarówno z dużymi międzynarodowymi koncernami jak i z firmami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Do grona naszych klientów należy już ponad 100 firm handlowych, produkcyjnych oraz operatorów logistycznych świadczących usługi 3PL (http://logifact.pl/klienci/).

Przewiń do profilu firmy