Oferta pracy

Tester Systemów Kredytowych

RTV EURO AGD

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

O projekcie

Dołącz do nowego projektu

Poszukujemy osoby w roli testera do dużego projektu z nowym procesem kredytowym dla sklepu internetowego oraz projektów dla sklepów fizycznych. W naszym zespole będziesz testować szeroki wachlarz aplikacji zintegrowanych, backendowych (api, bazy danych) i backofficowych, z którymi pracują doradcy kredytowi oraz biznes.

Pracujemy w iteracjach 2 tygodniowych, których efektem jest rozwój linii produktowej. Zespół składa się z developerów, analityka, PO oraz testerów więc mamy komplet kompetencji, żeby realizować najciekawsze projekty.

Pracujemy wyłącznie dla klienta wewnętrznego, rozumiemy potrzeby, mamy wpływ na kształtowane rozwiązania i wiemy jaki efekt chcemy osiągnąć z biznesem. Aktualnie to najlepszy czas na dołączenie do nowego, długoterminowego projektu.

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności obsługi procesów sprzedaży w systemach IT,

  • zapoznawanie się z założeniami biznesowymi/ tworzenie scenariuszy testowych,

  • opisywanie i zgłaszanie błędów w systemie, raportowanie wyników,

  • testowanie i analiza wymagań biznesowych i rekomendowanie zmian w systemie.

Nasze wymagania

  • umiejętność testowania rozwiązań backendowych,

  • znajomość technicznych narzędzi umożliwiających pracę z zespołem developerskim,

  • znajomość obsługi baz danych, zapytań REST, analizy logów, podstaw systemów kontroli wersji,

  • doświadczenie w zakresie automatyzacji testów,

  • dokładność, skrupulatność, terminowość,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • zdolność szybkiego uczenia się i wykorzystywania doświadczeń,

  • umiejętność komunikowania rezultatów testów w formie pisemnej i ustnej,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • umiejętność identyfikacji i wdrażania optymalizacji w procesach testowania usprawniających proces testowania.

To oferujemy

  • pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole odpowiedzialnym za planowanie rozwoju cyfrowego,

  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,

  • realny wpływ na kształtowanie rozwiązań biznesowych,

  • udział w budowie nowoczesnych aplikacji biznesowych,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, eventy sportowe),

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy