Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester systemu Inteligentny Dom / Smart Home

GRENTON SP. Z O. O.O firmie

GRENTON SP. Z O. O.

Na Wierzchowinach 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów systemu automatyki budynkowej

  • Wsparcie procesu developmentu systemu Smart Home Grenton

  • Doradztwo techniczne dla dealerów, instalatorów oraz klientów indywidualnych Grenton

Nasze wymagania

  • Inżynier posiadający wiedzę z zakresu automatyki budynkowej lub przemysłowej

  • Zainteresowania nowoczesnymi technologiami oraz doświadczenie z zakresu elektroniki, automatyki lub informatyki

  • Doświadczenie z zakresu testów, projektowania lub produkcji urządzeń elektronicznych

  • Posiadanie podstawowych umiejętności programowania niskopoziomowego lub tworzenia aplikacji mobilnych

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę na szybko rozwijającym się rynku Smart Home

  • Pełny zakres szkoleń w siedzibie producenta (Kraków)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego w globalnej spółce

  • Dodatkowe benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Rozwijamy autorski system automatyki domowej (przewodowo-bezprzewodowy), aplikacje mobilne do sterowania domem oraz prosty interfejs konfiguracyjny.

Kręcą nas nowe technologie! Z pasją tworzymy rozwiązania dla inteligentnego domu. Nasze innowacyjne produkty rozwijamy od projektu po wprowadzenie na rynek.

Tworzymy zespół, w którym stawiamy na dużą samodzielność i kreatywność.

Przewiń do profilu firmy