Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester/Testerka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

    Miejsce pracy: Warszawa – Puławska 436

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • przygotowywanie i aktualizacja planów testów i scenariuszy testowych
    • projektowanie przypadków testowych
    • przygotowanie środowiska i danych do testów manualnych i automatycznych
    • wykonywanie testów manualnych i automatycznych aplikacji
    • przeprowadzanie testów systemowych i integracyjnych aplikacji
    • raportowanie wyników przeprowadzonych testów przy użyciu narzędzia JIRA
    • współpracę z developerami, analitykami biznesowymi oraz użytkownikami aplikacji w zakresie realizowanych działań

    Jesteś idealną Kandydatką/Kandydatem jeśli:

    • cechuje Cię entuzjazm i chęć pogłębiania wiedzy
    • swobodnie poruszasz się w świecie nowych technologii
    • masz wiedza praktyczna z zakresu testowania aplikacji,
    • podstawowe procesy biznesowe związane z rynkiem finansowym nie są Tobie obce (bankowość, ubezpieczenia, fundusze kapitałowe)
    • myślisz w sposób analityczny i systemowy
    • potrafisz organizować swoją pracę
    • jesteś otwarta/otwarty na współpracę w zespole

    Co będzie dodatkowym atutem?

    • doświadczenie związane z obszarem IT
    • wykształcenie informatyczne lub znajomość technik programowania
    • znajomość narzędzi Jira oraz Confluence
    • znajomość narzędzi do automatyzacji testów

    Co możemy Ci zaoferować?

    Solidny sprzęt komputerowy
    Stabilne
    zatrudnienie
    Pracę w zespole,
    który chętnie dzieli się doświadczeniem
    Multisport,
    karty podarunkowe,
    vouchery

    Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    Sekcje zainteresowań pracowników
    Ubezpieczenie grupowe