Oferta pracy

Tester

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie testów systemów zgodnie z dokumentacją w technologii .NET,

  • tworzenie scenariuszy testów, danych testowych, skryptów,

  • weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników,

  • raportowanie wyników testów,

  • współpraca z programistami i zespołami wdrożeniowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania,

  • znajomość narzędzi i metod testowania,

  • praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testów oraz dokumentacji technicznej,

  • wiedza z zakresu jakości oprogramowania,

  • znajomość metodyk przeprowadzania automatycznych testów funkcjonalnych i wydajnościowych,

  • certyfikat ISTQB Foundation lub ISEB,

  • umiejętność pisania zapytań SQL,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, samodzielność i odpowiedzialność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku