Logo Pracuj.pl

Tester

KONSMETALO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

KONSMETAL

Konwiktorska 4

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wiedza praktyczna z zakresu testowania aplikacji i urządzeń (min. 2 lata)
  • Analityczne myślenie, a także dobra organizacja pracy
  • Planowanie i wykonywanie testów aplikacji i urządzeń we współpracy z działem rozwoju
  • Tworzenie i realizacja scenariuszy testowych, przeprowadzanie testów manualnych
  • Analiza i raportowanie wyników testów Współpraca z zespołem analityków i programistów
  • Czynny udział w rozwoju i udoskonalaniu procesu testowego

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi Jira, Redmine mile widziana

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla dużych i znanych firm w Polsce i zagranicą
  • Wymiar ½ etatu
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia

Konsmetal od prawie 30 lat jest europejskim liderem w produkcji mechanicznych i mechatronicznych zabezpieczeń mienia oraz systemów kontroli i zarządzania gotówką. Nasze produkty to nowoczesne elektroniczne urządzenia depozytowe, kasy pancerne, sejfy, skarbce, sterowane komputerowo systemy pozwalające na kontrolę, wydawanie, deponowanie oraz recycling gotówki.

Tester, Konwiktorska 4, Warszawa