Oferta pracy

Tester

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

Stanisława Noakowskiego 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową,

  • Samodzielne wykonywanie testów zgodnie z dobrymi praktykami oraz zasadami obowiązującymi w organizacji,

  • Przygotowywanie danych testowych,

  • Zgłaszanie błędów oraz raportowanie wyników testów,

  • Projektowanie scenariuszy testowych oraz przygotowywanie planów testów,

  • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania (preferowana branża ubezpieczeniowa)

  • Doświadczenia w koordynacji testów

  • Wykształcenia wyższego, kierunki: informatyczne, techniczne lub pokrewne

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość narzędzi: Jira, Zephyr, Postman, SoapUl, GIT, SQL

  • Znajomość zagadnień bazodanowych oraz integracji systemów,

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętności pracy w zespole projektowym

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation lub Advanced

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji,

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy