Oferta pracy

Tester

allclouds.pl O firmie

  • Jutrzenki 139, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

allclouds.pl

Jutrzenki 139

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL / PLSQL

  • SoapUI

  • JMeter

  • Java

  • JavaScript

  • XML

  • WebServices

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych przypadków użycia aplikacji;

  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych;

  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów;

  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów;

  • Prowadzenie rejestru błędów;

  • Udział we wdrażaniu oprogramowania;

  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów;

  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania oraz zespołem administratorów i wdrożeniowym.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe;

  • Praktyczna znajomość języka SQL, PL/SQL;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter;

  • Doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver, lub pokrewne;

  • Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dużych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Przewiń do profilu firmy