Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Syta 68A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

Syta 68A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA/TFS

Mile widziane

  • T-SQL

  • Selenium

  • JavaScript

  • JMeter

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie scenariuszy testowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Przeprowadzanie testów nowych funkcjonalności, testów regresji, testów integracyjnych

  • Rejestracja błędów, monitorowanie ich przebiegu

  • Weryfikacja funkcjonalności aplikacji względem zgodności z WCAG 2.0 AA

  • Tworzenie i analiza dokumentacji testowej

  • Planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników

  • Współpraca z zespołem analityków i programistów

  • Utrzymanie i rozwój testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Rocznego doświadczenia w testowaniu aplikacji

  • Doświadczenia w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji

  • Umiejętności analizowania dokumentacji projektowej/dokumentacji użytkowej aplikacji

  • Umiejętności analizy i dokumentowania wyników przeprowadzonych testów

  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi do rejestracji błędów np. JIRA, TFS

  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego

  • Umiejętności i samodzielności analitycznego myślenia

  • Umiejętność pisania zapytań T-SQL na potrzeby testów

  • Znajomość JavaScript

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań do testów automatycznych (m.in. Selenium/Protraktor) oraz wydajnościowych (np. JMeter)

  • Znajomość wymagań WCAG 2.0 AA oraz WCAG 2.1 AA

To oferujemy

  • Jako GoldParnter Microsoft, pracujemy na najnowszych wersjach oprogramowania (np. Visual Studio 2017, TFS)

  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania

  • Elastyczne godziny pracy

IT Systems & Solutions jest spółką zajmującą wiodącą pozycję na rynku dostawców kompleksowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność, produktywność i bezpieczeństwo środowisk informatycznych. Naszym klientom oferujemy rozwiązania oparte o najnowsze technologie i najlepsze praktyki.

Bezpieczeństwo, stabilizacja, rozwój i równowaga to wartości naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy