Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • SoapUI

  • JSON

  • XML

  • Selenium

  • JMeter

O projekcie

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o przygotowane plany testów, przypadki i scenariusze testowe;

  • Tworzenie planów testów, przypadków testowych oraz scenariuszy testowych;

  • Przygotowywanie danych testowych;

  • Wykonywanie i dokumentowanie przebiegu testów;

  • Wykonywanie automatycznych skryptów testów funkcjonalnych;

  • Zgłaszanie defektów, wykonywanie retestów dla wprowadzonych poprawek;

  • Raportowanie do Koordynatora testów postępu realizacji prac;

  • Testowanie API.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Wiedzę z zakresu działania systemów wykorzystywanych w eZdrowiu;

  • Doświadczenie w testowaniu API;

  • Znajomość REST, SOAPUI, JSON, XML, JMeter, Selenium;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość baz danych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Kwalifikacje i staż pracy zgodne z: Tester: wykształcenie wyższe - doświadczenie 2 lata / wykształcenie średnie - doświadczenie 4 lata.

Mile widziane

  • Umiejętność sporządzania analiz w programie MS Excel;

  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz chęć rozwoju zawodowego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Praktyczna znajomość w wykorzystywaniu narzędzi wspierających testy np. Jira;

  • Podstawowa wiedza i doświadczenie w wykorzystywaniu języków skryptowych;

  • Podstawowa znajomość ISTQB ( w teorii i praktyce);

  • Podstawowa wiedzę na temat relacyjnych baz danych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

  • Umowa o pracę

  • Elastyczna oferta benefitów

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

  • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

  • Bardzo dobra atmosfera w pracy

  • Otoczenie profesjonalnego Zespołu

  • Dla najlepszych premie uznaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • Kafeteria MyBenefit

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

  • w postaci elektronicznej:

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

  • poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,

  • przez formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej www.cez.gov.pl (w zakładce: praca),

  • za pośrednictwem portalu pracuj.pl

  • w postaci papierowej: w kancelarii Centrum pod adresem ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa.

  • Dodatkowe informacje pod nr telefonu +48501 369 318.

  • Termin składania dokumentów: do 25 maja 2021r.