Oferta pracy

Tester

S&T Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Aleja Zjednoczenia 36

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SoapUI

Mile widziane

  • JBehave

  • Selenium WebDriver

Twój zakres obowiązków

  • testowanie manualne

  • automatyzacja testów

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako tester manualny (min. 2 lata)

  • Znajomość narzędzi testerskich (Selenium, SoapUI, Postman)

  • Praca przy platformach medycznych

  • Nieszablonowe myślenie i kreatywność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B).

  • Możliwość ciągłego rozwoju związaną ze zmieniającymi się potrzebami klientów.

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej.

  • Lekcje języka angielskiego online z native speakerami i polskimi lektorami.

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z managerem zarządzającym PM-ami

2

zatrudnienie w S&T

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. W dziale SWD realizujemy projekty z obszaru e-zdrowia. Naszym celem jest rozwój oprogramowania powszechny dostęp do elektroniczynch usług medycznych. To dzięki nam na portalu pacjent.gov.pl możesz obejrzeć swoje e-recepty i e-skierownia.

Przewiń do profilu firmy

Kogo poszukujemy?

Jeśli masz doświadcznie jako tester i ambicje, aby rozwijać się w automatyzacji testów w oparciu o Jave, do tego dobrze znasz wybrane narzędzie tj. Selenium WebDriver/ JBehave/ SoapUI - dołącz do Nas.

Dlaczego powinieneś do nas aplikować?

Będziesz uczestniczył w ciekawym projekcie o dużym znaczeniu społecznym.

Nasz zespół pracuje ze sobą 3 lata, jest zgrany i doświadczony - będziesz pracował w gronie ekspertów i będziesz miał się od kogo uczyć.