Oferta pracy

Tester

Aviva

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie przypadków testowych i wykonywanie testów manualnych

  • Wykrywanie i rejestrowanie defektów podczas procesu testowego

  • Tworzenie dokumentacji testowej i użytkownika

  • Raportowanie wyników prac

  • Realizowanie zadań zgodnie z metodyką pracy w zespole

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania lub zakończony staż

  • Doświadczenie w pracy na systemach administracji polis

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej systemu (scenariusze testowe, instrukcje użytkownika)

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Chęć uczenia się i szybkie przyswajanie wiedzy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w testach prowadzonych w metodach zwinnych (agile)

  • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej i procesów zachodzących w towarzystwie ubezpieczeń

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platfom e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Referencje

4

Informacja zwrotna

Aviva

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy