Tester

Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Web Service

Mile widziane

  • Zephyr

  • Confluence

  • Jira

  • Postman

  • SoapUl

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową

  • Samodzielne wykonywanie testów zgodnie z dobrymi praktykami oraz zasadami obowiązującymi w organizacji

  • Reprodukcja zgłoszonych błędów

  • Przygotowywanie danych testowych

  • Zgłaszanie błędów oraz raportowanie wyników testów

  • Projektowanie scenariuszy testowych oraz przygotowywanie planów testów

  • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami

  • Wsparcie zespołu wykonującego testy UAT

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w komercyjnym testowaniu oprogramowania

  • Wykształcenie wyższe, kierunki: informatyczne, techniczne lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość SQL, Web Service

  • Znajomość zagadnień bazodanowych oraz integracji systemów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole projektowym

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w zakresie testowania

  • Znajomość narzędzi: Zephyr, Jira, Confluence, Postman, SoapUl

  • Posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie testowania automatycznego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna oraz możliwość skorzystania z karnetu sportowego

  • Praca hybrydowa (na czas pandemii ok. 1-2 dni w tygodniu praca w biurze)

  • Ruchomy czas rozpoczęcia pracy (między 7.30 a 9.00)

  • Dofinansowanie do kursów specjalistycznych i językowych

  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe

  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym i różnorodnym zespole

  • Wolontariat pracowniczy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o. innowacyjna firma z wieloletnią tradycją, wchodząca w skład międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group.

Przewiń do profilu firmy