Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester

Open Finance S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Open Finance S.A.

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pisanie testów automatycznych w języku Python,

  • opracowywanie planów, przypadków i scenariuszy testowych,

  • wykonywanie testów funkcjonalnych/regresyjnych/eksploracyjnych i raportowanie wyników,

  • weryfikacja zgodności wytwarzanego oprogramowania z założeniami projektowymi,

  • raportowanie i analiza błędów aplikacji,

  • utrzymywanie kontaktu z użytkownikami oraz koordynowanie realizacji zgłaszanych problemów,

  • parametryzacja systemu w tym zarządzanie uprawnieniami,

  • ścisła współpraca z programistami i analitykami w zakresie rozwoju i weryfikacji błędów systemu.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w wykonywaniu testów manualnych i pisaniu testów automatycznych w języku Python,

  • umiesz posługiwać się narzędziami do automatyzacji testów (Selenium, SoapUI, Postman),

  • znasz SQL w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z danymi,

  • posiadasz wiedzę z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania,

  • chętnie angażujesz się w zapewnienie jak najwyższej jakości wytwarzanego oprogramowania,

  • masz zdolności analityczne oraz jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów,

  • jesteś osobą komunikatywną, dociekliwą i dobrze potrafisz organizować własną pracę.

Mile widziane

  • znajomość jednego z języków programowania,

  • umiejętność pracy w zespole agile,

  • znajomość branży finansowej i nieruchomości.

To oferujemy

  • nowoczesne narzędzia pracy takie jak: Jira, Confluence, Enterprise Architect, Balsamic, Postman, Gitlab, Docker - wiemy, że technologia jest dla Ciebie ważna,

  • ambitne zadania - możliwość uczestniczenia w ciekawych przynoszących realne zyski projektach,

  • realizacja Twoich pomysłów - u nas każdy ma realny wpływ na kształt firmy i realizowane projekty,

  • przyjazne środowisko pracy - będziesz pracować z ciekawymi i doświadczonymi osobami, wśród których będziesz rozwijać swoje umiejętności,

  • wybór formy zatrudnienia - sam decydujesz co wolisz: umowę o pracę/umowę o dzieło/B2B,

  • pakiet świadczeń, który pozwoli Ci zabezpieczyć wszystko co ważne poza pracą: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka obcego,

  • biuro w dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli oraz możliwość pracy zdalnej - co oznacza więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich po pracy,

  • otwartą kulturę organizacji - mówimy sobie po imieniu, szanujemy swoją odmienność i styl – wartością dla nas jest zaangażowanie i umiejętności więc chcemy Ciebie takim jakim jesteś!