Tester – Wdrożeniowiec

Platan Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Platan Sp. z o.o. Sp. k.

Platanowa 2

Sopot

w Biurze Badań i Rozwoju

Platan jest polskim producentem systemów telekomunikacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Oferuje również systemy nagłośnienia, w tym megafonową sieć rozgłoszeniową dla kolei, a obecnie uczestniczy we wdrażaniu innowacyjnego Centralnego Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej. Poszukujemy osoby, która wesprze Biuro Badań i Rozwoju w uruchamianiu u klienta prototypowych rozwiązań systemów nagłośnienia (audio.platan.pl) oraz w testowaniu urządzeń i aplikacji teleinformatycznych (www.platan.pl).

Obowiązki:

  • wdrażanie rozwiązań u klienta, uruchamianie sieci rozgłoszeniowej IP na kolei, wykonywanie pomiarów akustycznych,
  • prowadzenie testów aplikacji na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych,
  • testowanie funkcjonalności urządzeń prototypowych zgodnie z określonymi wymaganiami,
  • wykonywanie testów funkcjonalnych i regresyjnych urządzeń telekomunikacyjnych,
  • analiza wyników i raportowanie rezultatów testów,
  • analizowanie błędów w oprogramowaniu i nadzorowanie etapu ich usuwania,
  • planowanie testów i przygotowywanie danych testowych,
  • dokumentowanie testów,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz wsparcie serwisu.

Wymagania:

  • dobra znajomość zagadnień sieci komputerowej LAN/WAN,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • znajomość protokołu IP oraz protokołów VoIP,
  • sprawne posługiwanie się pakietem aplikacji biurowych,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • sumienność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej.

Mile widziane:

  • znajomość systemu operacyjnego Linux, oprogramowania Asterisk i FreeSwitch,
  • znajomość procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania oraz metod i technik testowania,
  • znajomość systemów kontroli wersji oprogramowania,
  • znajomość języków skryptowych i narzędzi do automatyzacji testów.

Co oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole w firmie z branży PBX i VoIP.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pakiet socjalny i medyczny.
  • Samodzielne stanowisko.
  • Satysfakcję finansową uzależnioną od efektów pracy (wynagrodzenie stałe + premia zależna od osiąganych wyników).
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.
Oferty z dopiskiem Centrale/T/pracuj/06/20 (CV oraz zgoda na przetwarzanie danych do potrzeb rekrutacji wg poniższego wzoru) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Wzór zgody na przetwarzanie danych
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy