Oferta pracy

Tester

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • ETL

  • SoapUI

  • HP ALM

  • TestLink

  • Postman

  • Swagger

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania

  • Raportowanie błędów, monitorowaniem procesu naprawczego

  • Tworzenie przypadków testowych oraz ich analiza

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą współpracę w międzynarodowym zespole

  • Znajomość co najmniej jednego z narzędzi, np. JIRA, ETL, SoapUI, HP ALM, TestLink, Postman, Swagger

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie automatyzacji testów

  • Certyfikat ISEB/ISTQB

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę

  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów IT.

Przewiń do profilu firmy