Tester - Właściciel kursu | Wykładowca

Coders Lab - Szkoła IT

  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie materiałów do prowadzenia zajęć (prezentacje, ćwiczenia, warsztaty, egzaminy, nagrania filmów edukacyjnych),

  • Praca nad utrzymaniem jakości kursu “Tester Automatyzujący” oraz “Tester Manualny” i wprowadzanie zmian w programie,

  • Monitorowanie pracy współpracujących wykładowców, udzielanie feedbacku,

  • Objęcie roli mentora kursu – kontakt z kursantami, sprawdzanie zadań domowych i egzaminów, pomoc w przygotowaniu prac dyplomowych,

  • Prowadzenie zajęć na kursach na testera manualnego i automatyzującego,

  • Współpraca z innymi wykładowcami w ramach zmian na kursie,

  • Przeprowadzanie rozmów technicznych z kandydatami na wykładowców,

  • Nadzorowanie i administracja systemów Jira i Testlink wykorzystywanych na kursie

Nasze wymagania

  • Lubisz dzielić się wiedzą i uczyć innych,

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania – testy manualne,

  • Posiadasz wiedzę z zakresu automatyzacji testów,

  • Masz doświadczenie w korzystaniu z systemów Jira, Testlink, Postman,

  • Posiadasz znajomość języka SQL,

  • Posiadasz certyfikat ISTQB na poziomie Foundation

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów edukacyjnych,

  • Doświadczenie w nauczaniu,

  • Umiejętność zarządzania grupą

To oferujemy

  • Standardowe benefity, o których myślisz – Multisport oraz opiekę medyczną.

  • Pracujemy na różnych umowach - zleceniach, B2B lub UoP, co kto lubi i czego potrzebuje.

  • Praca w modelu hybrydowym (konieczność pracy z biura podczas prowadzenia zajęć stacjonarnych).

  • Możliwość bezpłatnego uczestniczenia w naszych kursach weekendowych oraz szkolenia, które wesprą Cię w codziennej pracy.

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców. Organizujemy zarówno intensywne kursy programowania webowego (JavaScript, Python, Java) przygotowujące do zawodu testera, specjalisty SEO oraz poszerzające wiedzę z obszaru analizy danych. Prowadzimy kursy w formie stacjonarnej i online (na żywo w Wirtualnej Klasie) w trybie dziennym, weekendowym i wieczorowym.

Prowadzimy także fundację Możesz ITy, która pomaga wychowankom domów dziecka zbudować samodzielną przyszłość i znaleźć pracę w branży IT.

Przewiń do profilu firmy