Oferta pracy

Tester

Krajowy Rejestr DługówO firmie

  • Danuty Siedzikówny 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krajowy Rejestr Długów

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie środowiska do testów manualnych

  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową

  • Opracowywanie planów testów oprogramowania oraz przeprowadzanie testów oprogramowania

  • Raportowanie wyników testów

  • Prowadzenia testów akceptacyjnych na produkcji

  • Planowanie i organizacja pracy własnej z uwzględnieniem terminów oraz innych zależności

  • Nadzór i zarządzanie zgłoszonymi incydentami

Nasze wymagania

  • Minimum 2 - lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania

  • Znajomość składni języka SQL

  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowy np. JIRA, Selenium, SoapUI, Postman

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Owocowe czwartki jeśli zdecydujesz się na pracę z biura 😊

  • Lekcje języka angielskiego

  • Szkolenia techniczne oraz konferencje

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście podczas wizyty w biurze.

  • Pracę 100% zdalną

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy podróżnicze, ale też biegamy charytatywnie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują