Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester zabezpieczeń IT - Penetration Tester

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tester zabezpieczeń IT (Penetration Tester)
    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: /MB/ITSSD/CSS/OCS/JP1281

    To musisz umieć:

    • Dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym
    • Dobra znajomość mechanizmów powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP Top 10 Vulnerabilites
    • Umiejętności w zakresie wykorzystania wykrytych podatności
    • Znajomość zagadnień związanych z powstawaniem luk bezpieczeństwa i ich przeciwdziałaniem na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT
    • Znajomość zagadnień kryptografii

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Certyfikaty poświadczające zawodowe kompetencje i wiedzę

    Jak pracujemy

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    50%
      - Wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji biznesowych lub infrastruktury IT

    25%
      - Ocena ryzyka wykrytych podatności

    25%
      - Wdrażanie wymogów i standardów bezpieczeństwa IT

    Pozostałe wymagania

    • Wykształcenie wyższe, preferowany profil IT lub pokrewny
    • Język angielski na poziomie dobrym (w mowie i w piśmie)
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku pentester, security expert
    • Umiejętność pracy w reżimie projektowym
    • Doświadczenie związane z pracą w międzynarodowym środowisku
    • Samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym MB/ITSSD/CSS/OCS/JP1281 w temacie e-maila) za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę ING Business Shared Services B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach  (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.