Tester ze znajomością SQL

WINGED IT SP Z O O

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Python

O projekcie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna, świadcząca usługi rozwoju oprogramowania i aplikacji dla 15 krajów Europy Zachodniej, dla której intensywnie poszukujemy osoby z dobrą znajomością SQL oraz zainteresowanej rozwojem w obszarze BI.

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i wykonywanie testów manualnych (analiza raportowanych danych w Microstrategy);

  • Wykonywanie testów automatycznych (Gherkin);

  • Codzienna praca z repozytorium Git i Jira;

  • Współpraca z zespołem programistów w celu przygotowania analizy przed testami (udział w prezentacji kodu, analiza wymagań, ustalenie strategii testowania dla każdego błędu).

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w SQL i bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych;

  • Doświadczenie w testach integracyjnych;

  • Wstępne doświadczenie z Gherkinem;

  • Umiejętność pracy w środowisku Agile/Scrum;

  • Podstawowa wiedza na temat obszarów DW oraz BI;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyszukiwania błędów;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

  • Znajomość Pythona;

  • Min. 2 lata doświadczenia z Teradata oraz Microstrategy.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • Benefity (opieka medyczna, multisport);

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Więcej informacji

Klient: międzynarodowa firma z branży logistycznej

Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: B2B

Stawka: do 600 PLN/MD + VAT

Czas projektu: długoterminowa współpraca

Praca zdalna: model mieszany (częściowo w biurze, częściowo zdalnie)