GP/2019/3/AD
Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Firma z siedzibą w Siedzibie, że:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Tester aplikacji

Firma testowa PDO firmie

Firma testowa PD

Nowowiejska

Cierzpięty (pow. mrągowski)

Zakres obowiązków

  • analizował potrzeby technologiczne i przygotowywał rozwiązania bazujące na istniejących i tworzonych narzędziach

  • przygotowywał i wdrażał standardy architektoniczne i jakościowe

  • projektował i tworzył narzędzia i aplikacje

  • pracował z zespołami deweloperskimi nad jakością i architekturą tworzonych przez nie rozwiązań

Wymagania

Oczekiwane

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Senior Developera lub wyższym w technologii .NET Framework/.NET Core

  • min. 3 lata udokumentowanej pracy w projektach wykorzystujących architekturę mikroserwisów

  • min. 1 rok udokumentowanej pracy w projektach opartych na kontenerach/Kubernetesie

  • praktyczna znajomość usług PaaS w Azure

  • umiejętność wprowadzania zmian w organizacji

Mile widziane

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • dobra znajomość procesów i narzędzi CI/CD

Oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole

  • miła atmosferę pracy

O nas

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Należą do nas serwisy pracuj.pl i rabota.ua, a także inne biznesy związane z nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami „software as a service” (SAAS) - platformy eRecruiter. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 9 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, zaawansowane algorytmy online, Business Intelligence oraz Big Data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników.

Dodatkowe informacje

Będziesz współtworzył przyszłość technologiczną Grupy Pracuj. Spośród wielu dostępnych na rynku technologii będziesz wybierał te, które najlepiej sprawdzą się w naszym środowisku i pomogą nam w migracji do chmury.Wraz z 10 zespołami deweloperskimibędziesz pracował nad wdrożeniem tych technologii oraz nad architekturą i jakością setek naszych aplikacji i mikroserwisów, hostowanych na serwerach fizycznych, wirtualnych, w kontenerach i chmurze.

Pełniejszy obraz tego, jak wygląda nasza praca da Ci krótki opis naszego podstawowego stack'a technologicznego: NET Core, MSSQL/Azure SQL/SolR, RabbitMQ, Docker, Kubernetes, Consul, Jeager, Prometheus, ELK, TeamCity, Octopus/Azure DEVOPS.

Oprócz tego mamy sporo wariacji powyższego, zwłaszcza w aplikacjach legacy oraz stack Scala/Hadoop w obszarze BigData, Python w Data Science i natywne technologie mobilne.