GP/2019/4/AD
Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Firma z siedzibą w Siedzibie, że:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Firma testowa PD

Tester aplikacji

Firma testowa PDO firmie

1000-4000 zł brutto / mies.

Nowowiejska

Cierzpięty (pow. mrągowski)

O projekcie

pracę z gotowym, wypracowany w wieloletnim doświadczeniu programem edukacyjnym

udział w cyklicznych, intensywnych szkoleniach kadry pedagogicznej

możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, przedstawieniach, koncertach

system organizacyjny umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zysków z możliwością rozwoju szkoły

Zakres obowiązków

  • analizował potrzeby technologiczne i przygotowywał rozwiązania bazujące na istniejących i tworzonych narzędziach

  • przygotowywał i wdrażał standardy architektoniczne i jakościowe

  • projektował i tworzył narzędzia i aplikacje

  • pracował z zespołami deweloperskimi nad jakością i architekturą tworzonych przez nie rozwiązań

Podział czasu pracy
65%

obsługa rynku

25%

analiza rynku

10%

spotkania

Wymagania

Oczekiwane

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Senior Developera lub wyższym w technologii .NET Framework/.NET Core

  • min. 3 lata udokumentowanej pracy w projektach wykorzystujących architekturę mikroserwisów

  • min. 1 rok udokumentowanej pracy w projektach opartych na kontenerach/Kubernetesie