Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłoczarz

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Rudawka 83

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrajanie maszyn/pras

  • Kontrola wyrobów i procesu technologicznego zgodnie z technologią

  • Przejmowanie/przekazywanie zmiany

  • Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

  • Przestrzeganie zasad BHP, przepisów ochrony środowiska i procedur jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 zmianowy

To oferujemy

  • Dodatkowe premie: produkcyjną, obecnościową, świąteczną oraz wakacyjną

  • Umowę o pracę przez Eaton

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Darmowe, dodatkowe ubezpieczenie NNW

  • Dofinansowanie karty MULTISPORT

  • Wewnętrzne programy rozwoju np: finansowanie uprawnień SEP, UDT

  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20

  • Bezpieczne i etyczne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 1000 osób. Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowy jednego z obszarów produkcyjnych. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy