Oferta pracy

Tłumacz - Asystent Koordynatora ds. Projektów

Novago Sp. z o.o.O firmie

  • Mława, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent
Spółka zależna China Everbright International

Jesteśmy liderem w przetwarzaniu odpadów komunalnych i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. Mamy sześć zakładów produkcyjnych o całkowitej zdolności przetwarzania odpadów ok. 1 mln ton rocznie.

China Everbright International - notowana na giełdzie w Hongkongu, jest wiodącym graczem w branży ochrony środowiska w Chinach i Azji, koncentruje się głównie na energii odnawialnej, oczyszczaniu ścieków i zintegrowanym wykorzystaniu biomasy.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Najważniejsze zadania to:

  • Tłumaczenie ustne i pisemne z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.
  • Wsparcie Koordynatora Projektów w realizacji bieżących zadań i różnych prac.
  • Pomoc w opracowaniu prezentacji, analiz i raportów.
  • Dbanie o skuteczny przepływ informacji między Koordynatorem a poszczególnymi działami Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Płynnej znajomości języka angielskiego (C1) w mowie i piśmie.
  • Umiejętności poruszania się w środowisku wielokulturowym głównie z kultury azjatyckiej.
  • Mile widziana wiedza z obszaru inżynierii środowiska.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Wysokich umiejętności organizacyjnych (pracy własnej i koordynacji pracy innych).

Jeśli szukasz pracy pełniej wyzwań i dynamiki w środowisku międzynarodowym o azjatyckiej kulturze, chcesz zdobyć lub poszerzyć doświadczenie zawodowe oraz poznać profesjonalne środowisko pracy – Ta praca jest dla Ciebie! Wszystkiego nauczysz się u nas!

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy lub zatrudnienia oraz pracę na część etatu, jeśli tak wolisz.

Przyjdź lub napisz do nas, a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Oferujemy:

  • Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie.
  • Możliwość zdobycia cennego punktu w swoim życiorysie zawodowym.
  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy