Tłumacz do czeskiego sklepu internetowego / Translator for Czech online shop

expondo PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

expondo Polska

Marszałkowska 126/134

Warszawa

Możliwe zatrudnienie w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (30h/tydzień).

Full-time or part-time (30h/week) possible .

TŁUMACZ DLA NASZGEO CZESKIEGO
SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSLATOR FOR OUR CZECH ONLINE SHOP

TWOJE ZADANIA | YOUR TASKS

Będziesz odpowiedzialny za tłumaczenia techniczne na język czeski zawartości/contentu naszego sklepu internetowego, w tym opisów produktów lub instrukcji obsługi.

You will be responsible for technical translations into Czech for our Czech online shop, such as website content, product descriptions or product manuals.

TWÓJ PROFIL | YOUR PROFILE

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w charakterze tłumacza lub na podobnym stanowisku
  • Język czeski na poziomie ojczystym lub biegła znajomość, w tym bardzo dobre umiejętności ortograficzne/gramatyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego LUB angielskiego umożliwiająca zrozumienie treści, które mają być przetłumaczone
  • Wysoko rozwinięte umiejętności tworzenia tekstu na potrzeby konkretnego klienta
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, zarządzania czasem
  • Skrupulatność, umiejętność pracy zespołowej

  • Several years' professional experience as a translator or in a similar position
  • Czech at native speaker level or fluent including very good spelling/grammar skills
  • Very good German OR English to understand the content to be translated
  • Very good written expression and a good technical understanding
  • A high degree of reliability and sense of responsibility
  • A careful and independent working method and team spirit

W ramach współpracy zapewnimy | WHAT AWAITS YOU

  • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.
  • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (niemiecki lub angielski w zależności od Twoich potrzeb).
  • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10). Weekendy pracujące? Nie, u nas się to nie zdarza.
  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
  • WORK-LIFE BALANCE. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus).
  • BIURO. Przestronne, komfortowe biuro, ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczenia relaksu, dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia oraz brak przestrzeni typu open space zapewniają wygodę podczas codziennych obowiązków.

  • STABILIZATION. Working with us you won't have to worry about the future. We ensure constant cooperation and interesting, changing projects
  • DEVELOPMENT. In expondo each employee is worth his or her weight in gold. We will do our best to take care of your professional development. In our company we provide appropriate training dedicated to a specific position or general development. You will receive the opportunity to participate in language courses (German or English depending on your needs)
  • WORK TIME is flexible. Working weekends? No, it does not happen with us
  • FUN. We are a team of 28 nationalities. You will be able to exchange experiences with colleagues from different departments, or take part in integration events, which are very popular
  • WORK-LIFE BALANCE. Each employee has the opportunity to benefit from a subsidy for private medical care (Medicover) and a sports card (Multisport Classic or Multisport Plus). Once a week, our canteens offer delicious snacks, from bananas to cakes.
  • OFFICE. Spacious, comfortable office, ergonomic work station, relaxation rooms, well-equipped kitchen and lack of open space ensure comfort during everyday duties

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy