Tłumacz in-house EN-PL

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-04-23
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-05-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "SDL POLAND" sp. z o.o.

    SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Od ponad 25 lat pomagamy przedsiębiorstwom w budowaniu relacji z klientami bez względu na język, kulturę czy sposób komunikacji.

    Obecnie poszukujemy tłumaczy marketingowych lub technicznych z językiem angielskim do pracy stałej w jedynym w Polsce oddziale firmy w Bydgoszczy.

    Zostań etatowym tłumaczem języka angielskiego!

    • Masz doświadczenie w tłumaczeniu?
    • Jesteś ambitnym filologiem i chcesz doskonalić swoje umiejętności tłumaczeniowe?
    • Posługujesz się doskonałą polszczyzną?

    OPIS STANOWISKA:

    • tłumaczenie tekstów marketingowych lub technicznych w kombinacji językowej EN-PL dla znanych, międzynarodowych klientów
    • korekta przetłumaczonych tekstów
    • tłumaczenie z wykorzystaniem narzędzi CAT

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
    • umiejętność tworzenia tekstu poprawnego językowo, zgodnego z wymaganiami klienta
    • znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
    • umiejętność wykonywania pracy w wyznaczonych terminach
    • dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów

    MILE WIDZIANE:

    • wykształcenie kierunkowe (filologia, lingwistyka)
    • doświadczenie w branży lokalizacyjnej/tłumaczeniowej
    • znajomość narzędzi CAT
    • umiejętność działania pod presją czasu
    • doświadczenie w tłumaczeniach marketingowych i/lub technicznych

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych tłumaczy
    • aktywny udział w projektach międzynarodowych
    • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii w branży tłumaczeniowej
    • możliwość szybkiego rozwoju kompetencji i realizacji ambitnych zadań
    • prywatną opiekę medyczną
    • jasno określoną ścieżkę kariery (system awansów poziomych i pionowych)
    • kartę Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli na obu dokumentach:

    "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SDL Sp. z o.o. w Bydgoszczy ul. Fordońska 246 dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych   w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych   uraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych " RODO"). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych  SDL plc z siedzibą w Maidenhead, New Globe House, Vanwall Business Park, Vanwall Rd, Maidenhead SL6 4UB, UK, do celów związanych z procesem rekrutacji. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy SDL plc tj. potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich sprostowania i usunięcia.”