Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłumacz j. francuskiego na budowach - Monter

TRANSSYSTEM S.A

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki)

    Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie podczas realizacji prac montażowych na obiekcie u Klienta zagranicznego;

  • pomoc w komunikacji z Kielnem bądź jego przedstawicielami w języku francuskim;

  • partycypacja w spotkaniach oraz wykonywanie prac bieżących zleconych przez kierownika budowy.

Nasze wymagania

  • osoba z doświadczeniem zawodowym/ technicznym bądź w trakcie studiów wyższych (chętna do wyjazdu zagranicznego na okres ok 1 mc.);

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego – warunek konieczny;

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz skrupulatność;

  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane inne uprawnienia (np. na wózek widłowy, Ładowarki teleskopowe Manitou).

To oferujemy

  • praca na podstawie umowy o pracę bądź B2B w delegacji (na czas realizacji kontraktu 1 miesiąc);

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • transport na miejsce i powrót wraz z zakwaterowaniem po stronie wysyłającego, czyli pracodawcy;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i ciekawych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Przewiń do profilu firmy