Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tłumacz jęz. Niemieckiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tłumacz Języka Niemieckiego
    Miejsce pracy: Warszawa
    TN/D

    Zadania:

    • tłumaczenie pisemne tekstów z języka niemieckiego na polski i odwrotnie
    • kontakt z klientami
    • weryfikacja poprawności tłumaczonych tekstów

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie filologiczne nie jest wymagane
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

    Nasz Klient oferuje:

    • elastyczne warunki zatrudnienia - kontrakt lub umowa - zlecenie
    • możliwośc wykonywania pracy zdalnej
    • ciekawe i rozwojeowe projekty
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."