Oferta pracy

Tłumacz - język angielski

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Obecnie poszukujemy Tłumacza języka angielskiego na nasz projekt związny z budową Północnej Obwodnicy Krakowa.

Opis stanowiska:

  • Tłumaczenie pisemne dokumentów w parze EN-PL i PL-EN (teksty związane z branża budowlaną,
    ale również prawne i biznesowe),
  • Redagowanie i korekta tekstów,
  • Tłumaczenia ustne symultaniczne głównie z polskiego na angielski.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe lingwistyczne lub techniczne,
  • Doświadczenie w tłumaczeniach (minimum roczne),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość,
  • Otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opieka medyczna po ukończeniu 1 roku współpracy,
  • Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi,
  • Owocowe dni.
Consent for Future Recruitment:

I consent to the processing by Gülermak Agır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., Gülermak Sp. z o. o., Mosty Łódź S.A. GLM Kraków Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. GP Mosty Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.  spółka cywilna, AGP Metro Polska, GLM Tramwaj Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş. of my personal data included in the recruitment application for the purposes of future recruitment.

Ogłoszenie archiwalne