Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłumacz języka angielskiego i francuskiego

Expresso Paweł Kosior

3 5006 000 / mies. (zal. od umowy)
  • świętokrzyskie

  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Specjalizujemy się w wysoce specjalistycznych tłumaczeniach o dużej trudności oraz w tekstach wymagających kreatywnego podejścia. Pracujemy dla przedsiębiorstw, które rozumieją wagę słów w kontaktach międzynarodowych i oczekują bezkompromisowej jakości. Nasi klienci cenią nas za perfekcjonizm i profesjonalizm na każdym etapie pracy nad tekstem, zrozumienie ich potrzeb, zaangażowanie i doskonały styl. Dokładnie takich cech szukamy też u kandydatów.

Zakres obowiązków:

- Tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i francuskiego na język polski
- Korekty i kontrola jakości tekstów
- Przygotowywanie plików do tłumaczenia
- Współpraca z zespołem tłumaczy i korektorów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego, mile widziana znajomość innych języków
-Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych
- Doskonala znajomość zasad języka polskiego, lekkie pióro i umiejętność pracy z tekstami z różnych dziedzin (od instrukcji spawarki po hasła reklamowe)
- Bardzo dobra znajomość komputera i umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy, mile widziana znajomość programów CAT
- Dociekliwość, perfekcjonizm
- Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy
- Komputer z dostępem do Internetu i pakietem MS Office
- Znalezienie 3 błędów językowych w tym ogłoszeniu :)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności,
- Liczne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
- Praca zdalna i elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne