Oferta pracy

Tłumacz języka angielskiego

GROY GROUP MARIA GROYECKA-WIERZCHOWSKAO firmie

3 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujemy osób do zespołu angielskich tłumaczy w firmie GROY Translations.

www.groy.pl

Opis stanowiska:

  • tłumaczenie pisemne dokumentów w parze
  • redagowanie i korekta tekstów

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego -  warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe lingwistyczne lub techniczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń na start (narzędzia CAT)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezwykle przyjazne otoczenie pracy oraz kultura wzajemnego wsparcia

Proces przyjmowania:

  • Próbka – zastrzegamy sobie prawo do nieprzesyłania informacji o wyniku próbki, najczęściej oznacza to niską jakość próbki
  • Rozmowa kwalifikacyjna – w naszej siedzibie
  • Trzymiesięczny okres próbny
  • Certyfikat szkolenia CAT
  • Stała współpraca

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy