Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłumacz języka hiszpańskiego

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące tłumaczenia pisemne (głównie techniczne – podręczniki, dokumentacja projektowa, instrukcje itp.),

  • Korespondencja z oddziałami firmy Mecalux na świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – filologia hiszpańska, lingwistyka stosowana,

  • 2 – letnie doświadczenie w pracy jako tłumacz,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Doświadczenie w tłumaczeniach technicznych.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o światowym zasięgu działania,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenia adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • Możliwość skorzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowanie. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

  • Jesteś osobą dokładną, dobrze zorganizowaną i potrafisz pracować na samodzielnym stanowisku pracy?

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu?

  • Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z blisko 50-letnim doświadczeniem na rynku systemów magazynowych?

Jesteś dla nas IDEALNYM Kandydatem! Czekamy na Twoją aplikację – zapraszamy! Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres pocztowy: Mecalux Sp. z o.o. ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.