Logo Pracuj.pl

Tłumacz języka japońskiego & Company Representative PL

Recruit Europe Sp.zo.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna i handlowa z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego & Japanese company representative w PL.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie jako Tłumacz języka japońskiego lub Przedstawiciel Handlowy oraz znajomość języka Japońskiego , nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki:
  • Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Koordynowanie projektów
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów do Tokyo HQ
  • Company representative
  • Sales representative

Wymagania pracodawcy

  • Od kandydata oczekujemy:
  • Znajomości języka japońskiego i angielskiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości MS Office

Pracodawca oferuje

  • Oferujemy:
  • Międzynarodową atmosferę
  • Możliwość używania języka obcego - Japoński
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Recruit Europe Sp.zo.o.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego & Japanese company Representative PL . To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Tłumacz języka japońskiego & Company Representative PL, Kraków