Tłumacz języka japońskiego & Company Representative PL

Recruit Europe Sp.zo.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna i handlowa z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego & Japanese company representative w PL.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie jako Tłumacz języka japońskiego lub Przedstawiciel Handlowy oraz znajomość języka Japońskiego , nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki:

  • Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński

  • Zarządzanie przepływem informacji

  • Koordynowanie projektów

  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów do Tokyo HQ

  • Company representative

  • Sales representative

Wymagania pracodawcy

  • Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka japońskiego i angielskiego

  • Wykształcenia wyższego

  • Znajomości MS Office

Pracodawca oferuje

  • Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę

  • Możliwość używania języka obcego - Japoński

  • Indywidualne podejście do pracownika

  • Przyjazne warunki pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego & Japanese company Representative PL . To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Przewiń do profilu firmy