Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tłumacz języka japońskiego

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to nowa inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

    Nowoczesny zakład, zlokalizowany w Sosnowcu produkować będzie przewody dla układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

     Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres zadań:

    • Wsparcie komunikacji między personelem polskim, a japońskim poprzez tłumaczenie języka japońskiego.
    • Pomoc w organizacji bieżącej pracy Zarządu.
    • Wsparcie działań z zakresu administracji firmy poprzez organizację: podróży służbowych, wizyt gości i spotkań biznesowych, pobytu personelu japońskiego w Polsce.
    • Współpraca z centralą grupy w Japonii.

    Wymagania stawiane na stanowisku:

    • Bardzo dobra znajomość języka japońskiego – warunek konieczny.
    • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego.
    • Mile widziane doświadczenie w roli tłumacza j. japońskiego.
    • Chęć stałego rozwoju oraz otwartość na nowe doświadczenia.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów.

    Oferujemy:

    • Ambitną pracę pełną wyzwań.
    • Udział w realizacji nowego projektu biznesowego.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

    Dziękujemy za każdą aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. w Sosnowcu w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."