Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tłumacz języka koreańskiego

DAECHANG POLAND sp. z o.o.

  • Współpracy 1
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Współpracy 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Deacheng Poland Sp. z o.o. jest nowopowstałym zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w Biskupicach Podgórnych. Zajmujemy się produkcją części i akcesoriów dla branży motoryzacyjnej. W obecnej chwili do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie tłumaczeń podczas spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, szkoleń, wizytacji,
  • Komunikacja w języku koreańskim, angielskim, polskim
  • Wsparcie w komunikacji dla polskojęzycznych pracowników,
  • Wykonywanie tłumaczeń pisemnych na polecenie pracowników Spółki : oficjalne pisma, umowy, oferty itp.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Biegła znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, zgranym zespole,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe oraz pakiet Multisport,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne