Oferta pracy

Tłumacz języka koreańskiego (PL-KR In-house Translator)

POSCO Engineering & Construction CO., LTD., S.A. Oddział w Polsce

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Zabraniecka 4

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonego tłumacza, który będzie wspierał zespół koreańskich inżynierów.

  • Ułatwienie i udrożnienie komunikacji w zespole oraz z klientem i podwykonawcami.

  • Prowadzenie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych: polsko - koreańskich oraz koreańsko - polskich.

  • Uczestniczenie w spotkaniach i prowadzenie tłumaczeń pl - kr oraz kr-pl.

  • Weryfikacja oryginalnych tekstów, aby upewnić się, że tłumaczenia zachowują treść, znaczenie i wrażenie z oryginalnego materiału.

  • Weryfikacja terminów technicznych, aby upewnić się, że są one dokładne i spójne.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka koreańskiego (mile widziany ojczysty).

  • Biegła znajomość języka polskiego.

  • Doświadczenie z językiem technicznym (terminologia budowlana) - mile widziane wykształcenie techniczne.

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

  • Dobre zrozumienie komunikacji pisemnej i ustnej.

  • Staranność i dokładność.

  • Praca w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze.

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B - w zależności od preferencji kandydata.

  • Opieka medyczna opłacana przez pracodawcę.

  • Dofinansowanie do kart sportowych.

  • Kontrakt czasowy do zakończenia projektu (trwa do 2024 roku).

  • Fantastyczna atmosfera pracy: zróżnicowany wiekowo i kulturowo zespół, napoje w pracy, słodkie przekąski i owoce, parking dla pracowników, klimatyzacja w biurze.

  • Praca w międzynarodowym zespole, któremu przewodzą koreańscy inżynierowie. Praca na styku kultur i doświadczeń technicznych, co otwiera umysł oraz mobilizuje do twórczego myślenia i elastyczności.

  • Praca w zespole bardzo doświadczonych inżynierów – ekspertów z niesamowitymi i różnorodnymi technicznie doświadczeniami zawodowymi; i tym samym zdolnym do nieszablonowego rozwiązywania problemów.

  • Praca przy ważnym społecznie temacie, bowiem każda inwestycja w nowoczesne technologie zagospodarowania odpadów sprzyja ekologicznemu rozwiązywaniu co raz bardziej palącego problemu: wzrastającej ilości produkowanych przez ludzkość śmieci.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników